Adelina Tahiri publikon foto me të dashurin e ri, por nuk zbulon identitetin e tij (Foto)

Adelina Tahiri publikon foto me të dashurin e ri, por nuk zbulon identitetin e tij (Foto)

0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri javë më parë u bë temë në media lidhur me jetën personale të saj.

E njëjta e ftuar në “Top Show Magazine” pohoi se është në lidhje dashurie, dhe se ndjehet shumë e plotësuar në jetën e saj.

Lexo po ashtu:

Ajo ka treguar se i dashuri i saj është biznesmen, di të luajë shumë mirë në piano, por nuk ka zbuluar identitetin e tij.

Këngëtarja Adelina Tahiri ka treguar se ndjehet e lumtur dhe e plotësuar me jetën e saj personale. Burimi i fotos: Instagram

Njëlloj, bukuroshja shkupjane ka vepruar edhe në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, njëherit të parën që publikon me të dashurin e saj.

Ajo ka fotografuar vetëm gjymtyrët e poshtme dhe të krahët e çiftit, me ç’rast ka ‘reklamuar’ edhe atletet e tyre dhe orët që mbajnë në duar.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Tahiri ka qenë mjaft aktive gjatë verës me projekte të reja në muzikë. /Telegrafi/

Adelina Tahiri publikon foto me të dashurin, por nuk zbulon identitetin e tij. Burimi i fotos: InstaStory

Related Post

Share.

Comments are closed.