Anxhelina Hadërgjonaj xhiron motrën teksa bën dush (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj xhiron motrën teksa bën dush (Foto)

0

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj ka qëndruar këto ditë në Tiranë, së bashku me mikun e saj, make-up artistin Ariel.

Ajo i ka shijuar pafund ditët qëndrimit në qytetin ku është rritur, teksa më shumë ka shijuar momentet me familjarët e saj.

Lexo po ashtu:

Anxhelina është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja Hadërgjonaj ka publikuar një video mjaft qesharake në InstaStory, ku bëhet fjalë për një video ‘spiunimi’ ndaj motrës së saj.

Anxhelina dhe motra e saj Agnesa Hadërgjonaj, vajzat e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj. Burimi i fotos: InstaStory

Ajo ka incizuar motrën, Agnesën, teksa ajo bënte dush, dhe shihet në mes të vaskës me shkumë.

Ky veprim ka bërë fansat të qeshin, teksa ka vënë pak në siklet Agnesën, e cila është bezdisur nga motra e saj. /Telegrafi/

Related Post

Share.

Comments are closed.