Browsing: Kronikë e zezë

Kronikë e zezë
0

Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit.


Kronikë e zezë
0

Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit.


Kronikë e zezë
0

Një 22-vjeçar shqiptar është përzënë nga Italia, pasi u cilësua si i rrezikshëm duke qenë që kishte shfaqur simpati për Shtetin Islamik. Sipas medieve italiane, i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte i njohur për policinë pasi më 26 shtator të vitit të kaluar ai kishte refuzuar t}i tregonte dokumentet

Kronikë e zezë
0

Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit.


Kronikë e zezë
0

Një lokal në rrugën “Hyrë Emini” në Prishtinë, është përfshirë nga zjarret, sot pasdite. Zjarrfikësit e rajonit të Prishtinës ia kanë dalë ta shuajnë zjarrin. raporton Gazeta Online Insajderi. Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe pjesëtarët e Policisë e Kosovës. Ka dyshime se zjarri mund të jetë përhapur për shkak të problemeve me energjinë

Kronikë e zezë
0

Ne rrugën Prishtinë-Pejë, afër lokacionit të njohur si “Kroi i Mbretit”, një orë më parë ka pasë kolona të automjeteve. Vështirësimi në qarkullim ka ndodhur pasi një veturë ka goditur një lopë. Sipas Policisë, aksidentet e tilla janë të shpeshta në këtë aks. “Policia apelon tek personat që kanë kafshë shtëpiake në pronësi, të mos

Kronikë e zezë
0

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas bullgar, pasi që dyshohet të ketë vendosur pajisje për klonimin e kartelave në bankomate. Me këtë rast policia ka sekuestruar pajisje montimi në ATM, kapele, 2 karta banke, sasi lekësh, 240 fara të dyshuara narkotike të llojit kanabis sativa, dy telefona mobilë dhe veturën e tipit “Volkswagen”. Personi

Kronikë e zezë
0

Një person në Herticë të Podujevës ka njoftuar policinë se ka gjetur një mjet të pashpërthyer. Njësiti për deminim i FSK dhe KFOR-it amerikan kanë tërhequr mjetin e dyshuar nga vendi i ngjarjes pa incidente. Një tjetër mjet i pashpërthyer është gjetur edhe në Lipjan. Patrulla policore ka siguruar vendin e ngjarjes derisa aty kanë

Kronikë e zezë
0

Banesa e shefit të qarkullimit të Mirditës Gjovalin Toma 53 vjeç është sulmuar me armë rreth orës 03:00 të mëngjesit të së shtunës 23 shtator. Fatmirësisht nga të shtënat me armë nuk ka të lënduar. Plumbat kanë goditur muret e shtëpisë ndërsa dy plumba kanë depërtuar në brendësi të banesës. Menjëherë pas marrjes së njoftimit

1 2 3 122