Browsing: Ndryshe

Ndryshe
0

Këta qenë të kujtojnë disa nga njerëzit më të famshëm në botë. Çdo qen në këtë fotografi është versioni kafshë i çdo të famshmi.Nga John Travolta deri tek Putini, shumica e tyre kanë ngjashmëri të pabesueshme me disa të famshëm, transmeton lajmi.net.Më poshtë sjellim 10 prej këtyre qenve që në shikim të parë duken si

Ndryshe
0

Nëse i shihni 9 fytyra në këtë fotografi ju jeni gjeni! (Foto)Në mesin e shumë testeve që janë paraqitur së fundi është edhe ky dhe në të duhet t’i gjeni nëntë fytyra.Me këtë gjë njëherësh mund ta testoni shikimin tuaj dhe fuqinë e vëzhgimit.Pra, e keni për detyrë t’i gjeni 9 personat “e fshehur” dhe

Ndryshe
0

Kjo video, që thuhet se është regjistruar në Lushnje, tregon se si një person provokon një gjarpër.I pafuqishëm për të reaguar përballë çizmes së lushnjarit, gjarpri tenton të largohet disa herë.Megjithatë në fund, personi në video e vret krijesën./telegrafi/Ndiqeni videon më poshtë Gjarpër

Ndryshe
0

Jo shumë 28-vjeçare do të kishin dalë në një televizion kombëtar me një fustan pa krahë dhe të shkurtër, në qoftë se nuk i kanë depiluar nën sqetullat dhe këmbët për më shumë se 18 muaj.Por, një gjë e tillë është krejt normale për Emer O’???le e cila me plot krenari ngreh krahët për të

Ndryshe
0

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpëra e shpesh herë me kacafytje të mëdha.Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën./Gazeta Prishtina/Për më shumë shikoni videon më

1 2 3 56