Browsing: Showbiz

Showbiz
0

Moderatori Labi dhe Qëndresa Bajrami sonte (e hënë) kanë festuar natën e dytë të martesës së tyre. Ata kanë organizuar një dasmë madhështore në një nga restorantet më luksoze në Prizren. Lexo po ashtu: Pjesë e kësaj dasme kanë qenë të ftuar shumë figura publike, të cilët kanë shkëlqyer me dukjen e tyre. Në këtë

Showbiz
0

Lidhja e Çiljeta Xhilagës me portierin shqiptar, Alban Hoxha, vazhdon të jetë temë në media, ndërsa këngëtarja nuk u shpëton pyetjeve rreth tij gjatë intervistave apo pjesëmarrjeve në emisione të ndryshme. Tashmë romanca e saj me portierin e skuadrës së Partizanit dhe Kombëtares shqiptare  nuk është vetëm spekulim, ashtu që pyetjet bëhen në një nivel

Showbiz
0

Në ditët e sotme Arnold Schwarzenegger dhe Sylvester Stallone janë miq shumë të mirë, mirëpo nuk ka qenë gjithmonë kështu. Bashkëpunimet biznesore në të kaluarën, si edhe filmat “The Expendables” e “Escape Plan”, kanë bërë që ikonat e filmave aksion të kenë shoqëri shumë të mirë në ditët e sotme. Ikonat e filmave aksion sot

Showbiz
0

Elita hollivudiane mori pjesë në galanë vjetore, AmfAR, për të mbështetur kërkimet për AIDS-in, ndërkohë që temë kryesore këto ditë ka qenë skandali i abuzimeve seksuale që ka përfshirë producentin Harvey Weinstein. Çështja eklipsoi mbrëmjen, e vetëm disa artistë guxuan të kalonin para gazetarëve, duke e lënë si rrallëherë të boshatisur tapetin e kuq. Lexo

1 2 3 529