Dukja e yjeve në dasmën e moderatorit Labi (Foto)

Dukja e yjeve në dasmën e moderatorit Labi (Foto)

0

Moderatori Labi dhe Qëndresa Bajrami sonte (e hënë) kanë festuar natën e dytë të martesës së tyre.

Ata kanë organizuar një dasmë madhështore në një nga restorantet më luksoze në Prizren.

Lexo po ashtu:

Pjesë e kësaj dasme kanë qenë të ftuar shumë figura publike, të cilët kanë shkëlqyer me dukjen e tyre.

Në këtë dasmë nuk kanë munguar emra të njohur nga bota e artit, televizionit dhe politikës.

Lexo po ashtu:

Telegrafi ju sjell në vazhdim dukjen e disa prej yjeve në një prej dasmave më të përfolura të vitit, atë të Qëndresa Bajramit dhe Labinot Gashit. /Telegrafi/

Big Mama. Burimi i fotos InstaStory

Shkurte Gashi. Burimi i fotos InstaStory

Çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani. Burimi i fotos Instagram

Big Mama dhe Muharrem Ahmeti. Burimi i fotos InstaStory

Agnesa Vuthaj dhe Kaci Lleshi. Burimi i fotos InstaStory

Fjolla Morina. Burimi i fotos InstaStory

DJ Dagz dhe Diellza Kolgeci. Burimi i fotos SnapChat

DJ Dagz, Arta nitaj dhe Adriana Matoshi. Burimi i fotos SnapChat

Çifti Egzona dhe Albatrit Muqiqi. Burimi i fotos InstaStory

Getinjo. Burimi i fotos InstaStory

Neki Emra dhe Agron Mustafa me bashkëshortet e tyre. Burimi i fotos InstaStory

Agnesa Vuthaj. Burimi i fotos InstaStory

Big Mama, Ryva Kajtazi dhe Vjollca Haxhiu. Burimi i fotos InstaStory

Alban Mehmeti dhe Gold AG. Burimi i fotos InstaStory

/Telegrafi/

Related Post

Share.

Comments are closed.