Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

0

Nëna e paemëruar nga Kina, e ka vënë të bijën në një qese plastike dhe e ka kapur për telin e rrobave, që të thahet.

Veprimi i saj nuk është pëlqyer aspak, nga frika se varësja mund të shkëputet dhe fëmija të lëndohet, transmeton Telegrafi.

“Lojë e rrezikshme me pasoja të paparashikueshme, nuk është aspak për të qeshur”, është një nga komentet që ka marrë më se shumti pëlqime.

Por, duket se vogëlushja po kënaqej, ndërsa është larguar prej aty e pa lënduar. /Telegrafi/

Related Post

Share.

Comments are closed.